fizjovitae.pl

Zdrowy styl życia

mała czarna
Zdrowie

Jak przygotować imprezową stylizację?

Strój zawsze powinnaś dopasowywać i do okazji, i do swojej sylwetki, i do własnego indywidualnego stylu. Nie warto wciskać się w coś, w czym człowiek nie czuje się komfortowo, bo powstały w ten sposób dysonans będzie niestety odczuwalny nie tylko dla niego, ale także i dla innych. W wieczorowej imprezowej stylizacji główną rolę może odegrać zarówno klasyczna mała czarna, jak i dżinsy w zestawieniu z obcisłym topem czy długa spódnica. To ty decydujesz o swoim stroju i to ty masz go tak ułożyć, aby bez problemu przetańczyć w nim całą noc.

Jeżeli więc jesteś miłośniczką stylu klasycznego i minimalistycznego, prawdopodobnie w twojej szafie brakuje bardziej efektownych sukienek. Możesz zatem coś takiego zdobyć, choć nie musisz tego robić. Sprawdź jednak, czy przypadkiem nie czułabyś się dobrze w długiej i bardziej strojnej kreacji. Poprzymierzaj różne modele sukienek. Nie zabieraj do przymierzalni tylko takich wersji sukienek, które są ci już dobrze znane i w których – jak wiesz – czujesz się dobrze. Daj sobie szansę na przetestowanie czegoś zupełnie nowego. A nóż widelec okaże się, że będzie to strzał w dziesiątkę.

Niektóre sukienki nie muszą być jednak wcale bajeranckie czy niepowtarzalne, by robiły wrażenie dosłownie na wszystkich. W końcu taka mała czarna podoba się i kobietom, i mężczyznom. To w niej niemalże zawsze poczujesz się jak prawdziwa gwiazda. Jeżeli więc nie masz totalnie żadnego pomysłu na imprezową stylizację, załóż krótką czarną sukienkę i połącz ją z wysokimi szpilkami oraz biżuterią i mocnym makijażem.

malagarderoba.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *